SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Fiskbestick 6721065

nr 672 1065

Fiskbestick

silver, 12 knivar och 11 gafflar med pärlemorskaft. stämplar. Mappin & Webb, Sheffield, 1900-talets början. ! gaffel med skadat skaft

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.800 kr

måndag 6 december 2010
kl 19:30:16

  • Tema
  • 6 dec

Silver

Läs mer om Silver